ERMAN TOROĞLU ÖYLE BİR SORU SORDU Kİ...

Eski Fenerbahçeli futbolcu Önder Turacı ve eşi canlı yayında karşı karşıya geldi.

Magazin

ERMAN TOROĞLU ÖYLE BİR SORU SORDU Kİ... Kanaltürk ekranlarında yayınlanan 'Telegol' isimli spor programı, yayına Önder Turacı ve eşi Ayşe Turacı'nın bağlanması ile birlikte adeta izdivaç programına dönüştü.

SPOR PROGRAMI DEĞİL, İZDİVAÇ SANKİ

Eşine dayak attığı iddiası ile gündeme gelen eski Fenerbahçeli futbolcu Önder Turacı canlı yayında şike ve dayak iddialarına yanıt verdi. Dayak ve şike iddialarını kabul etmeyen Önder Turacı'nın ardından, eşi Ayşe Turacı'nın da canlı yayına bağlanmasıyla birlikte Telegol'de magazin programını aratmayacak diyaloglar yaşandı.

"BUZ MU KOYUYORDUNUZ"

Ayşe Turacı'nın "6 saat aralıklı dayak yiyiyordum" sözlerine Erman Toroğlu'nun "Buz mu koyuyordunuz" şeklindeki sorusu Önder Turacı dahil olmak stüdyodakiler kendini gülmekten alamadı. Önder Turacı ve eşinin canlı yayından ayrılmasıyla birlikte Erman Toroğlu'nun, yaptığı dayak yorumu Telegol yorumcularını kahkahaya boğdu.

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: