Erman Toroğlu'ndan Arda yorumu!

Ünlü yorumcu Erman Toroğlu, Galatasaray-Başakşehir maçını değerlendirdi.

Diğer Haberler

Erman Toroğlu'ndan Arda yorumu! Süper Lig'de şampiyonluk yarışını ilgilendiren dev maçta Galatasaray ile Medipol Başakşehir karşı karşıya geldi. Fatih Terim önderliğindeki Aslan, kritik müsabakada rakibini 2-0'lık skorla mağlup etmeyi başardı ve puanını 60'a yükseltip yeniden liderlik koltuğunu eline geçirdi.


Mücadelenin ardından eski hakem ve yorumcu Erman Toroğlu maç ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Toroğlu'nun açıklamaları:

"Enteresan işler oluyor. Son 10 dakikada tuhaf hakem kararları var gibi. Bir pozisyonda Başakşehirli oyuncu aldı gidiyor, faul çalındı. Başakşehirli oyuncular, hakemin üstüne yürüyor. Emre Belözoğlu kenarda bir yere 'Bu hakemi yazın' diyor."

"Tuhaf bir maç oluyor. İnşallah bir tuhaflık olmaz. Denayer'in bir kafa pozisyonu var, Volkan'a uçsun, fotoğraf çektirsin diye. Galatasaray defansı pek güvenilir işler de yapmıyor. Başakşehir defansı bir kademe daha iyi."

"Başakşehir fazla risk almıyor, 'Buradan yenilmeden çıkalım' demişler. Ben olsam, bu Galatasaray defansına karşı daha çok ileri çıkarım. Arda Turan, Başakşehir'in en zayıf halkası."

"Bir takım Arda ile Emre'yi beraber kaldırmaz. Arda ile Emre tipindeki iki adamı bir takım kaldırmaz. Arda ile Emre'yi Beşiktaş'a, Fenerbahçe'ye koyun kaldırmaz. Aykut Kocaman işte oynatmıyor Valbuena'yı. Valbuena daha hareketli bir adam."

"Arda ve Emre'yi bir takım kaldırmaz. Arda bugün Emre'yi de bozdu. Abdullah Avcı, Galatasaray taraftarının psikolojisini, takımın da oyununu Arda ile bozmayı hedeflemiş ama kendi silahıyla vuruldu. Arda kumarını kaybettiler."

Bunlarda ilginizi çekebilir: