Erol Köse havaalanında gözaltına alındı!

Erol Köse, twitterda bir takipçisine ağır hakaretlerde bulunduğu iddiasıyla Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alındı.

Magazin

Erol Köse havaalanında gözaltına alındı! Ünlü yapımcı Erol Köse Twitter'da bir takipçisine ağır hakaretlerde bulunduğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı çıkartılarak Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alındı. Köse, Soruşturma kapsamında Bakırköy Adalet Sarayı'na getirdi.

Twitter'ın doktoru olarak bilinen ve Ünlüler hakkında attığı tweetler ile adından sıkça söz ettiren yapımcı Erol Köse'nin başı dertten kurtulmuyor. Köse, kendisini eleştiren bir takipçisine yazdığı küfürlerden dolayı Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hakkında soruşturma başlatıldı. Bu kapsamda Köse'nin ifade vermeye gitmediği gerekçesiyle hakkında yakalama kararı çıkartıldı.


POLİSLERİ GÖRÜNCE ŞOKE OLDU

Köse, Atatürk Havalimanı'na gittiğinde polislerin hakkında yakalama kararı olduğunu söylemesi üzerine şok oldu. Polis eşliğinde Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'na getirilen Köse, talimat bürosuna götürüldü. Burada savcı Bülent Gümüş'e ifade veren Köse, kendi adına ait sahte 26 Twitter hesabı bulunduğunu, küfür ve hakaretlerin kendisine ait olmadığını belirterek hakkında verilen 20 takipsizlik kararını savcıya sundu.


"O HESAP BANA AİT DEĞİL"

İfadesinin ardından hakkındaki yakalama kararı kaldırılan Köse adliye çıkışında basın mensuplarının sorması üzerine şunları söyledi: "Benim olmayan sahte Twitter hesabından birisine küfürler edilmiş. Bu konuyla ilgili ifade vermeye gitmediğim için de yakalama çıkmış. İfademi verdim. Zaten o hesapların da benim olmadığı ortaya çıktı."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: