EROL KÖSE POLİSE İFADE VERDİ!

Twitter’daki sayfasında tanıdığı ünlüler hakkında yaptığı açıklamalar ile magazin gündemine bomba gibi düşen Erol Köse, polise ifade verdi.

Magazin

EROL KÖSE POLİSE İFADE VERDİ! Erol Köse adına açılan sayfanın kendisine ait olmadığını ve isminin kullanıldığını söyledi. Twitter’da tanığı ünlüler hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunarak magazin dünyasında bomba etkisi yapan ünlü yapımcı Erol Köse, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne geldi. Polise ifade veren Erol Köse, Twitter'deki sayfasında 2 ay önce yaptığı açıklamada Haluk Bilginer’in bir dönem evli olduğu Zuhal Olcay’ı dövdüğünü iddia ederek, "Haluk Bilginer’in Zuhal Olcay’ı kaç kere dövdüğünü bilen var mı? Evet şahidim, komşumdular. Altunizade Mesa’da Olcay kaç kez ‘imdat’ diye dayak yerdi. Kadına şiddetin kültürle alakası yok. Tüm site şahit, hadi Zuhal yalanlasın, hodri meydan" diye yazılmıştı. Bu açıklamanın ardından Zuhal Olcay "10 yıldır o sitede oturuyorum, biz geldiğimizde Erol Köse taşınmıştı. Herhalde kafayı yedi, dikkat çekmek için yapıyor. Böyle hasta ruhların ne yapacağını bilemezsiniz. Zaten Haluk’un böyle konularda benim savunmama ihtiyacı da yoktur. O çok değerli bir insandır" sözleriyle yanıt vererek, polise şikayetçi olmuştu.

EROL KÖSE “O SAYFA BANA AİT DEĞİL”

Asayiş Şube Müdürlüğü Bilişim Büro Amirliği ekipleri tarafından sürdürülen soruşturma da Erol Köse'ye önceki gün ulaşıldı. İfadesi için emniyette çağrılan Erol Köse, avukatı eşliğinde polise geldi. Emniyet Müdürlüğü'nde 3 saat kalan Köse, Twitter’daki sayfasında yazılanları kendisinin yazmadığını iddia etti. Twitter’ta adını kullanarak sayfa açıldığını söyleyen Erol Köse “Bu benim sayfam değil. Yazılanlarla bir ilgim yok. Bunu başkaları yapıyor” dediği belirtildi.

ÜNLÜLER EROL KÖSEDEN ŞİKAYETÇİ

Erol Köse hakkında bugüne kadar Twitter sayfasında yaptığı açıklamalarla ilgili Mahzun Kırmızıgül, Haluk Bilginer, Zuhal Olcay ve Şehrazat’ın polise şikayeti bulunduğu öğrenildi. Şikayetçi ünlü sayısının önümüzdeki günlerde artabileceği belirtildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: