EROL KÖSE, SEDA SAYAN’DAN ÖZÜR DİLEDİ!

Seda Sayan konuyla ilgili bir basın açıklması gönderdi. İşte Seda Sayan'ın açıklamaları

Magazin

EROL KÖSE, SEDA SAYAN’DAN ÖZÜR DİLEDİ! "2011 yılının son aylarında Erol KÖSE tarafından www.twitter.com adresindeki sosyal paylaşım sitesinde @drerolkose hesabı kullanılarak aleyhimde çirkin bir kampanya başlatılmıştır.

Beni, geçmişimi, ailemi ve kariyerimi hedef alan bu saldırılar karşısında yüce Türk adaletine olan güvenimle yargı yoluna başvurdum.

Bugün (11.01.2012) günü Erol KÖSE aynı twitter hesabı üzerinden (@drerolkose ) özür mesajları yazmış ve hemen akabinde de Beyaz TV ‘de yayınlanmakta olan Beyaz Manşet isimli magazin programına canlı yayın sırasında telefonla bağlanarak aynı cümlelerle kamuoyu nezdinde benden ve yaptığı saldırılarla son derece büyük üzüntüler yaşattığı oğlum Oğulcan’dan özür dilemiştir.

Hayat boyunca sahip olabileceğimiz en büyük hazinemiz onurumuzdur.

Ben de yıllardır her sabah canlı yayınlarla beni bugünlere taşıyan Türk Halkına seslenirken bana açılan kucakların ve gösterilen sevginin sahip olduğum değerlerle paralel olduğunun bilincini hep taşıdım.

Bizler, show dünyasının içinde işlerimizi yaparken hiç unutmamalıyız ki emeklerimizin karşılığını gönüllerde kurduğumuz tahtlarla her zaman Türk Halkından alırız ama en büyük cezayı da yine Türk Halkı verir.

Erol KÖSE’ye hatalarını kabul edip kamuoyu huzurunda benden ve oğlumdan özür dileyecek kadar yüce gönüllülük göstermesi nedeniyle teşekkür ediyorum ve takdiri tabii ki kamuoyuna bırakıyorum.

Siz basın mensubu arkadaşlarıma da göstereceğiniz hassasiyet için şimdeden teşekkür ederken sözlerimi çok sevdiğim şu cümleyle bitirmek istiyorum:

“Dal rüzgarı affeder ama kırılmıştır bir kere..”

Seda SAYAN"
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: