EROTİK SAHNELER İÇİN SEVGİLİSİYLE TARTIŞTI

Adnan Hoca’nın TV programında 3 bin TL karşılığı konuk katılımcı olan Arzu Yanardağ, Şafak Sezer’in yönettiği “Kolpaçino Bomba” filminde rol almaya hazırlanıyor

Magazin

EROTİK SAHNELER İÇİN SEVGİLİSİYLE TARTIŞTI Yapımcı eşi Serhat Türkkan ile boşanma davası sürerken bu arada reklamcı bir gençle yeni bir ilişkiye adım attığını açıklayan Yanardağ'ın film yüzünden yeni sevgilisiyle kavga ettiği öğrenildi.

İddiaya göre Yanardağ, Şafak Sezer'in Suat Özkan ve Kaan Ertem'le birlikte kaleme aldığı komedi filminde 5 bin TL'ye oynamayı kabul etti. Sözleşme imzalayan Yanardağ, durumu Cihangir'de oturan yeni sevgiliyle paylaştı. Yanardağ'ın elindeki senaryoyu okuyan sevgilisi ise bolca sevişme sahnesi olduğunu görünce çok sinirlenerek “Bu sahnelerde oynayamazsın, buna izin veremem” dedi. Ancak Yanardağ ekonomik olarak zor bir dönem geçirdiğini belirterek “Bu filmde, bu paraya oynamak zorundayım” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: