EROTİK SÜİTTEKİ DOĞUMGÜNÜNDE NELER

Yalın 28. doğum gününü Antalya'da Hillside Su otel'de verdiği bir partiyle kutladı.

Magazin

EROTİK SÜİTTEKİ DOĞUMGÜNÜNDE NELER Yakın çevresinden 60 kişinin katıldığı geccede ben de vardım. Merak edenler için tek cümle. Hayır Ayşe Özyılmazel gelmedi. Geccede Yalın'ın daha yakın arkadaşları vardı.

29 Şubat Cumartesi günü sabah saatlerinde İstanbul'dan kalkıp Antalya'ya inen uçağın büyük bir bölümünün istikameti aynıydı. İçlerinde Nurettin Hasman'ın kızı Merve Hasman, fotoğrafçı Nihat Odabaşı, manken Tülin Şahin ve eşi Mehmet Özer'in de bulunduğu grup 12.00 gibi otele giriş yaptı.

Odalarda, günün ve geccenin programının yazılı olduğu bir mektup vardı. Masaj ve cilt bakımı yaptırmak isteyenler için SPA'da indirim yapılıyordu.

Saat 19.00'daki Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi için sinema salonu minik bir stadyuma dönüştürülmüştü. Akşam yemeği için Kırmızı adlı restoranda Yalın masası kurulacaktı. Parti ise 23.00'de adını ünlü erotik film 9,5 hafta'dan alan süitteydi.

Siyah boynuzlu dansçı kız

Gelelim 9,5 hafta süitinde saat 23.00'de başlayan partiye... Işıklandırma ve müzik 500 kişilik büyük bir diskodan farksızdı. Erkekler de kadınlar da geceye büyük bir özenle hazırlanmıştı. Yalın hepimizi kapıda karşıladı. Saatler gece yarısını gösterdiğinde ortam iyice karardı ve ortadaki büyük masanın üzerinde siyah boynuzlu dansçı bir kız belirdi. Tabii ki Yalın da el birliğiyle masaya çıkarıldı ve kızla karşılıklı dans etmesi sağlandı. Yalın'dan sonra dansçı ile dans etmeyen kalmadı.

Geccenin sürprizi

Pasta kesiminin ardından sıra geccenin sürprizine geldi. Yalın büyük ekran televizyonun önüne oturtuldu ve DVD'nin play tuşuna basıldı. Ekranda ilk beliren annesiydi. Bu dünyada Yalın gibi bir evlada sahip olmanın nasıl büyük bir şans olduğunu anlattı ve herkesin gözlerini yaşarttı. Sonra sırasıyla yakın arkadaşları ekrana geldi. Kimi 'Hapy Birthday' demekle yetindi, kimi sadece muzipce gülümsedi.

Gülben Ergen ve Nihat Odabaşı birlikte Yalın için şarkılar söyledi.

Kim olduğunu hatırlamıyorum ama biri kameradan Yalın'a bir daha sabah erken kalkıp kimseye güller almamasını tembihledi. (Sibel Arna - Hürriyet)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: