Ersay Üner: Büşra’nın kalbine aşık oldum

Şarkıcı, söz yazarı ve müzisyen Ersay Üner, katıldığı bir programda çarpıcı açıklamalar yaptı.

Magazin

Ersay Üner: Büşra’nın kalbine aşık oldum Emre Saygı’nın Youtube’den canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, şarkıcı, söz yazarı ve müzisyen Ersay Üner oldu. Keyifli anların yaşandığı canlı yayında Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularını yanıtlayan Ersay Üner, bilinmeyen yönleri ve özel hayatıyla ilgili hayli samimi açıklamalarda bulundu.

Büşra’yı Ziyarette Yazdım

‘Tatlım Tatlım’ filmi için yazıdğı şarkının sevgilisi Büşra Pekin’ini sette ziyarete gittiğinde ortaya çıktığını anlatan Ersay Üner, “Büşra vasıtasıyla filmin platosuna gittim. Bir kaç günlüğüne diye yola çıktım ama uzun süre orada kaldım. O enerjiyle bir şeyler olacağını düşündüm. Yılmaz Erdoğan’da olabilir mi derken ortaya bu şarkı çıktı” dedi.

Kaybetmekten Korktuklarımı Geride Bıraktım

Ailesi haricinde hayattaki kaybetmekten korktuğu şeyleri geride bıraktığını söyleyen Ersay Üner, “Ailem ve sevdiklerimden başka hayatta kaybetmekten korktuğum şeylerin hepsi geride kaldı. Ben hayatta sevdiklerimi kenara koyup diğerleri kaybetmekten korkmamaya karar verdim” dedi.

Elektrik Süpürgelerini Çok Seviyorum

Stüdyosunu temizlemeyi ve yeni bir elektrik süpürgesi çıktığında hemen aldığını söyleyen Ersay Üner, “Elektrik süpürgesini çok seviyorum. Keyfim o benim ve yeni bir modeli çıktığında hemen alıyorum. Sabah kalkınca stüdyomu kendim temizliyorum. Stüdyoya yeni bir süpürge geldiğinde, ‘Büşra bunu bu kadar sevindiğine inanamıyorum diyor.

Büşra’yla Sürekli Gülüyoruz

Sevgilisi Büşra Pekin ile sürekli güldüklerini söyleyen Ersay Üner, “Büşra’da bende sürekli gülüyoruz. Zaten fotoğraflarda özellikle gülelim diye bir derdimiz yok. Büşra yemek yapmayı çok seviyor ama vakti olmadığından yapamıyor. Bende ona börek ve sarma yapıyorum. Yemek yapmayı çok seviyorum” dedi.

Büşra’nın Kalbine Aşık Oldum

Sosyal medya kullanıcılarının ‘Büşra deyince aklınıza ilk ne geliyor? sorusuna Ersay Üner, “Büşra deyince aklıma bir çok şey geliyor. Ama benim için maneviyat çok önemli. Ben Büşra’nın kalbine aşık oldum” dedi.

Sürekli Ankara’ya Kaçardım

Küçükken sürekli Ankara’ya amcasının yanına kaçtığını söyleyen Ersay Üner, “Küçükken 5 yıl boyunca sürekli hafta sonları babamların yanından Seydişehir’den Ankara’ya kaçan birisiydim. Amcamda oradan beni eve gönderiyordu tekrardan” dedi.

Gece Yarısı İstanbul’a Geldim

Hayatında ki dönüm noktasının bir gece yarısı İstanbul’a taşınmak olduğunu söyleyen Ersay Üner, “Hayatımda dönüm noktası Seydişehir’den gece yarısı aileme ben gidiyorum deyip İstanbul’a taşınmamdır” dedi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: