'ERSOY GAZİNOLARI HİÇ DÜŞÜNMÜYOR!'

'Bülent Ersoy gazinoların geleceğini düşünmüyor!'. Bu sözler her zaman söylediği sözlerle polemik yaratıp gündeme oturmayı başaran Yılmaz Morgül'e ait.

Magazin

'ERSOY GAZİNOLARI HİÇ DÜŞÜNMÜYOR!' Bugüne kadar birçok ünlünün sahne aldığı Günay Restaurant'ın yeni işletmecileri, geçtiğimiz günlerde Yılmaz Morgül'e sahneye çıkması için teklif götürdü. Ancak Morgül kendisine yapılan sahne teklifini kabul etmeden önce kendisini izlemeye gelenlerin kişi başına ödeyecekleri fiyatı öğrenmek istedi.

Yalan söylüyor!
Bu fiyatın 750 YTL olduğunu öğrenen, Morgül büyük tepki gösterdi: 'Hem gazinoları ayakta tutmaya çalışıyorlar, hem de 750 YTL fiyat istiyorlar. Bülent Ersoy, 'Gazinolar yaşasın diye gerekirse para almadan sahneye çıkarım' diyor ama yalan söylüyor. Çünkü Günay Restaurant'tan bir geccede 25 bin YTL'yi cebine indiriyor. Gazinoların geleceğini düşünse, bu kültürü yaşatmak isteyen insanlara 750 YTL ödetmez.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: