ERSOY'DAN GECİKMİŞ ÖDÜL İTİRAFI

Bülent Ersoy, önceki gece canlı yayında 30 yıl öncesine ait bir açıklama yaptı.

Magazin

ERSOY'DAN GECİKMİŞ ÖDÜL İTİRAFI Mehtap isimli yarışmacının tavırlarına tepki gösteren Ersoy, şunları anlattı:

'Onun yaşı genç'
'1978 Altın Kelebek Ödülleri'nde 'Yılın Sanatçısı' seçildiğim bildirilmişti. Birkaç gün sonra Erol Simavi'nin evinde bir davete katıldım. Gecenin ilerleyen saatlerinde telefon çaldı. Erol Bey, arayanın Zeki Müren olduğunu söyledi. Zeki Bey 'Onun yaşı genç, bu ödülü ben hak ediyorum' demiş. Erol Bey 'Ne yapalım?' diye bana sordu. Ben de ödülün Zeki Müren'e verilmesini rica ettim.'

Yarışmacılardan çok, jüri üyelerinin ilgi topladığı 'Popstar Alaturka' bu hafta, Bülent Ersoy'un mini eteğine dair diyaloglarla başladı. Ebru Gündeş'in 'Bülent Hanım ayağa kalkar mısınız? Bu akşamki kıyafet müthiş yakışmış' sözleri üzerine Ersoy ayağa kalktı. 'Mini etekli Diva' alkış yağmuruna tutulurken, yarışmanın yapımcısı Osman Tan Erkır, 'Bülent Hanım sakın arkanızı dönmeyin, arkanızı döndüğünüz zaman biraz fazla güzel bir şey ortaya çıkıyor' diyerek, ünlü şarkıcıyı olası bir frikik riskine karşı uyardı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: