ERSOY'DAN TARKAN'A İLGİNÇ BENZETME!

Magazin

ERSOY'DAN TARKAN'A İLGİNÇ BENZETME! Yeni albümünün hazırlıklarını sürdüren Bülent Ersoy, geçtiğimiz gün Tarkan’la birlikte stüdyoya girdi.


Ersoy, Tarkan’la sabahın ilk ışıklarına dek stüdyoda kalıp, şarkı okumalarını tamamladıklarını söyledi. “Hain” şarkısında düet yaptıklarını belirten sanatçı, “Ben zor beğenen bir kadınım, biraz ‘vıdı vıdıcı’yım. Ancak Tarkan beni de geçti, ‘Divam bunu şöyle mi yapsaydık, şurayı bir daha okuyalım mı’ deyip durdu sürekli. Dedim ki anam bu beni de geçti, fevkaladenin fevkinde vıdı vıdıcı çıktı, olacak iş değil! Ancak kulağı çok iyi duyuyor. Rahatsız olduğum bir yer vardı, onu hissetti, ‘Çok afedersiniz, şurası size nasıl geliyor’ diye sordu. ‘Senin kulağını seveyim’ diyerek öptüm onu yanaklarından” dedi. Bülent Ersoy, Tarkan’la stüdyoda fotoğraf çektirdiklerini de sözlerine ekledi: “Stüdyoda Tarkan’la kucak kucağa, göz göze fotoğraflar çektirdik. Benim şarkılarımla büyüdüğünü söyledi, çok mutlu etti beni.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: