Ersun Yanal ısrar etti, Beşiktaş ile görüşmeler başladı!

Ersun Yanal'ı getirerek takımı darboğazdan kurtarmayı hedefleyen Fenerbahçe yönetimi, Beşiktaş ile transfer görüşmelerine başladı.

Diğer Haberler

Ersun Yanal ısrar etti, Beşiktaş ile görüşmeler başladı! Ligin il yarısında istediği başarının çok gerisinde kalan Fenerbahçe, ikinci yarıya devre arası transferleriyle güçlenmiş bir takımla girmek istiyor. Bunun için çalışmalara başlayan Sarı-lacivertli takım, şu sıralar Beşiktaş’tan ayrılma noktasındaki Tolgay için bastırıyor. Yıldız oyuncu üzerinde önemle duran Ersun Yanal, öte yandan eski öğrencisi Caner için de nabız yokluyor.

Beşiktaş’ta yaşadığı parasal sorunlar nedeniyle kadro dışı olan Tolgay’ın da bonservisini alıp, Fenerbahçe’ye gelmek istediği iddialar arasında. Yanal’ın bu transferi çok istediği ve sportif direktör Comolli’nin Tolgay ile bir görüşme yaptığı ifade ediliyor. Siyah beyazlı yönetimin Tolgay’a karşılık Şener ve bir miktar para formülüne “Evet” diyebileceği de kulislerde dile getiriliyor.

Öte yandan, sol bek için de arayışlarda olan Fenerbahçe’nin gündemine, eski futbolcusu Caner’in de girdiği dile getiriliyor. Ersun Yanal’ın eski oyuncusunun alınmasını istediği ve yönetimin durumu değerlendirdiği konuşuluyor. Caner’in Fenerbahçe’den sorunlu ayrılması nedeniyle taraftar nezdinde nasıl kabul göreceği bu transferin en tartışmalı yanı olarak ortaya çıkıyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: