Ertan Saban'ın samimi bir şekilde görüntülendiği güzel kim?

Ebru Özkan'la evli ve bir çocuk babası olan Ertan Saban önceki gecce sarışın bir güzelle görüntülenmişti. Muhabirlerin sorularına sert bir dille cevap veren oyuncu, "Saçma sapan hareketler yapmayın, nasıl sorular bunlar! Bakın arkadaşlar; ben evli bir insanım ve benim çocuğum var. Öyle bir şey olabilir mi Allah aşkına!" demişti. Oyuncunun görüntülendiği güzelin kimliği ortaya çıktı.

Magazin

Ertan Saban'ın samimi bir şekilde görüntülendiği güzel kim? Ertan Saban, önceki gün sarışın bir kadın ile görüntülenmişti. Ebru Özkan ile evli ve bir çocuk babası olan Saban'ın koyu muhabbeti dikkat çekmişti. Mekan çıkışında flaşların patlaması ile panik yaşayan oyuncu ve yanındaki güzel, neye uğradığını şaşırmıştı. Görüntülenen sarışın kadın, yüzünü gizlerken alkolün etkisi ile ayakta durmakta zorluk çeken Ertan Saban ise kendisini görüntüleyen muhabirlerin sorularına sert bir dille cevap vermişti. Saban, "Saçma sapan hareketler yapmayın, nasıl sorular bunlar! Bakın arkadaşlar; ben evli bir insanım ve benim çocuğum var. Öyle bir şey olabilir mi Allah aşkına!" ifadelerini kullanmıştı.


Sarışın güzelin kimliği ortaya çıktı!

TV8'de ekrana gelen magazin programı Gel Konuşalım, Ertan Saban'la görüntülenen güzelin kimliğini açıkladı. İsminin Gülseren Aydın olduğu açıklanırken kendisinin de oyuncu olduğu ve birkaç dizide rol aldığı da öğrenildi. Ayrıca Gülseren Aydın'ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile iddiaları yalanladığı ve haberlerin doğru olmadığını söylediği de ortaya çıktı. Fakat Aydın'ın paylaştığı mesajı bir kaç dakika sonra sayfasından kaldırması kafa karıştırdı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: