ERTUĞRUL ÖZKÖK'TEN ŞAŞIRTAN ESPRİ!

Kadir İnanır’ın 41. sanat yılı Magazin Gazetecileri Derneği’nin, organize ettiği bir geceyle kutlandı

Magazin

ERTUĞRUL ÖZKÖK'TEN ŞAŞIRTAN ESPRİ! TÜRK sinemasının usta oyuncusu Kadir İnanır’ın 41. sanat yılı Magazin Gazetecileri Derneği’nin (MGD), organize ettiği bir geceyle kutlandı. İnanır, “Kuzeyden Gelen Adam” adam adı altında gerçekleşen geceyle ilgili olarak “Bir ay önce benim için böyle bir gece düzenleyeceklerini söylediler, o günden beri heyecandan gözüme uyku girmedi” dedi.

Ünlü aktör, ödülünü yıllardır yanında olan yakın dostu Yılmaz Ulusoy için aldığını söyledi. Ana sponsorluğunu Ağaoğlu Tourism Group ve Ataköy Sheraton Hotel’in yaptığı geceye Enbe Orkestrası söyledikleri şarkılarla renk kattı.

Kadir İnanır'a ödülünü Hürriyet Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök verdi.. "Ortaçağda kadınlar güzelliklerini göstermek için yanlarında maymun taşırlarmış; Kadir İnanır da beni bu yüzden çağırmış. Ben de Kadir İnanır'ın maymunu oldum" diyerek salondakileri güldürdü..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: