Escale'de müziğin ritmi yükseliyor

Kanyon'da açıldığı günden beri fark yaratmaya devam eden, Topaz ekibinin en son bombası Escale'de eğlence hafta boyu hız kesmiyor!

Diğer Haberler

Escale'de müziğin ritmi yükseliyor Escale’in ikonik barı

Akşam saatlerinde Escale’in 12 metrelik ikonik barında servis edilen imza kokteyller özellikle iş çıkışı günün yorgunluğunu atmak isteyen veya trafik saatinin geçmesini bekleyen çalışanların ‘akşamüstü ritüeli’ haline geldi; çalışanlar için iş çıkışı Escale’e uğramak adeta bir alışkanlığa dönüştü..


Kanyon dinamizminde bir durak olan Escale’in ışığı ve havayı geçiren, yeşili kucaklayan atmosferi, işlevselliğin ön planda olduğu tasarımıyla bütünleşiyor. Günün her saati için ‘iyi bir fikir’ olan Escale şehrin ve dinamizmin merkezinde kendini buluyor..

Akşamları Escale'de buluşuyoruz!

Çarşamba akşamını güzelleştirmek isteyenleri Moophy'nin tadına doyum olmayan ritimleri bekliyor..

Perşembe gününe hızlı bir kapanış yapmak istiyorsanız, DJ Queto ritimleriyle baştan çıkaracak!

Cuma ateşini yakmak, haftaya büyüleyici bir kapanış yapmak istiyorsanız, Escale'de Ali Efe Dinç'in ritimleri sizi bekliyor!

Cumartesi'nin büyüsü başka! Cumartesi'ye Escale'de başlamaya hazır olun; Erdinç Akbulut en özel ritimleriyle sizle olacak..

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: