EŞCİNSEL HAKEM ARTİST OLDU!

Eşcinsel olduğunu açıklayınca lisansı iptal edilen hakem Halil İbrahim Dinçdağ, oyunculuğa adım attı

Magazin

EŞCİNSEL HAKEM ARTİST OLDU! Allah bir kapıyı kapar bir kapıyı açar! Geçtiğimiz aylarda cesur bir kararla eşcinsel olduğunu açıklayan futbol hakemi Halil İbrahim Dinçdağ, Yeşilçam'a transfer oldu. Eşcinsel olduğu açıklamasının ardından Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından hakemlik lisansı iptal edilen ve maçlara çıkamayan Dinçdağ, Varol Uzlu'nun yönettiği 'Turnuva Altın Kolye' filmi için kamera karşısına geçti. Hakemliğin her şeyi olduğunu ve çok özlediğini söyleyen Dinçdağ şöyle konuştu:

“Bu filmde hem mesleğimi yapıyorum, hem yönetmenime yardımcı oluyorum.” Halil İbrahim Dinçdağ'ın bir hakemi canlandırdığı filmin yönetmeni Varol Uzlu ise şunları söyledi: “İnsanların cinsel hayatları bizleri ilgilendirmez, önemli olan yaptıklarıdır. Filmde Halil İbrahim Bey'in yanı sıra yazar Nihat Genç, Volkan Konak, Sunay Akın, Trabzonspor'un efsane futbolcularından Serdar Bali, Hami Mandıralı, Şenol Güneş, Ahmet Suat Özyazıcı da yer alacak.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: