E.Ş'DEN ŞOKE EDEN İTİRAFLAR!

Libya lideri Muammer Kaddafi’nin oğlu Said Al İslam Kaddafi’nin üç yıl birlikte olduğu eski sevgilisi manken E.Ş., fuhuş çetesi mağduru çıktı.

Magazin

E.Ş'DEN ŞOKE EDEN İTİRAFLAR! İstanbul Emniyeti'nin geçtiğimiz Ocak'ta düzenlediği fuhuş operasyonu sonucu haklarında işlem yapılan 26 kişiyle ilgili soruşturma tamamlandı.

Libya lideri Muammer Kaddafi’nin oğlu Said Al İslam Kaddafi’nin üç yıl sevgilisi olan manken E.Ş.’nin de aralarında bulunduğu 30 mağdurun yer aldığı fuhuş soruşturmasında “Didi” lakaplı D.D.’un örgüt lideri olduğu belirtildi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, aralarında yabancı uyruklu kadınların da yer aldığı toplam 26 şüpheli hakkında “Suç işlemek için örgüt kurma, örgüte üye olma, bir kimseyi fuhuşa teşvik etmek veya yaptırmak veya aracılık ettirmek” suçlarından dava açıldı. İddianamede, şüpheli D.D. için örgüt kurmak ve yönetmek suçundan 2 yıldan 6 yıla kadar, fuhuş yaptırmak ve aracılık etmekten 3 yıldan 10 yıl 6 aya kadar, toplamda ise 5 yıldan 16 yıla kadar hapsi istendi. Diğer şüpheliler hakkında ise fuhuş yaptırmak ve fuhuşa aracılık etmekten 3 yıldan 1o yıl 6 aya kadar hapis cezası istendi.

Libya lideri Muammer Kaddafi’nin oğlu Said Al İslam Kaddafi’nin üç yıl birlikte olduğu eski sevgilisi manken E.Ş., çete lideri D.D.'yi modacı olarak tanıdığını ancak daha sonra fuhuş işinde olduğunu öğrendiğini söyledi. D.D. ile bu nedenle görüşmediğini belirten E.Ş., "Bazı arkadaşlarımın teklifi üzerine bazı erkeklerle sevgili dost hayatı yaşadım. Bu süre boyunca ev kiramı bu kişiler ödüyordu. 5 yıl önce uyuşturucu madde kullandım ama şu an kullanmıyorum. Fuhuş yapmadım. Ama sevgililerimle tatil kentlerine, cluplere eğlenmeye, otellere gittik" dediği belirtildi. Manken E.Ş. ile çete üyelerinin telefon trafiğine de yer verildi.

ADAM SARIŞIN İSTİYOR NE YAPAYIM

E.Ş. ile şüphelilerden C.G. ile yaptığı telefon görüşmesinde E.Ş., "Sen kimle geliyorsun", C.G, "Şeyle bir arkadaşımla geliyorum sıkıntı yok yani", E.Ş., "Kim geliyor başka kız getirme, Ay karı getirme yanında ya madem kız istiyorlardı Avşar'ı alsaydım niye başkasını getiriyorsun. Gelen Avşar'dan daha güzel a.koyim sanki", C.G.: "Avşar'dan güzel değil de adam sarışın istiyor yani benle ne alakası var", E.Ş., "Abi 100 tane karıya yüzümüzü gösteriyoruz ondan sonra ya hiç hoşlanmadım iyi o zaman uçakta kız başka yerde otursun sen bizim yanımıza gelirsin" dediği kaydedildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: