Eser Yenenler: Bu olaylar en çok benim evimin kadınlarını üzdü

Bir Hülya Avşar Sohbeti'ne konuk olan Eser Yenenler, programda dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Yenenler, "İyi bir oyuncu olmak için biraz kendi kişiliğinde sıkıntı olması gerekiyor" derken parti olayıyla ilgili olarak da "Herkes beni ne kadar sevmediğini sektör de hem de sosyal medyada söyledi, herkes rahatladı. Ben de rahatladım" açıklamasında bulundu.

Magazin

Eser Yenenler: Bu olaylar en çok benim evimin kadınlarını üzdü Eser Yenenler, Star TV'de ekrana gelen ve sunuculuğunu Hülya Avşar'ın yaptığı Bir Hülya Avşar Sohbeti'ne konuk oldu. Eser Yenenler, oyunculuğa nasıl başladığından 3 Adam'a, Murat Boz ile yaptıkları partiden parti sonrası yaşananlara kadar birçok bilinmeyeni ilk kez anlattı.

"Oyunculuk Bir Ruh Hastalığı"
Eser Yenenler, "Ben iyi bir oyuncu olamıyorum. Ben role giremiyorum. Ben yabancılaşıyorum. Dolayısıyla hep sunucu Eser içinde kaldım. Oyunculuk, bence biraz bir ruh hastalığı. İyi bir oyuncu olmak için biraz kendi kişiliğinde sıkıntı olması gerekiyor bence. Çok iyi oyuncularda bu var" dedi.

"Erken yaşta güzel şeyler elde ettim. Yılmaz Erdoğan, Acun Ilıcalı’yla çalışmak, Yeteneksizsiniz jürisi olmak" diyen Eser Yenenler, oyunculuğa nasıl başladığını da anlattı.

"Beni Sevmeyen Çokmuş"
Candan kardeşlerle yaptıkları parti sonrasında Aslı Enver ile Murat Bozun ayrılması olayına da değinen Eser Yenenler, "Benim sevmeyen çokmuş. Ben buna çok şaşırdım. Etrafıma negatif insan çok birikmiş. Bu olaylar olduktan sonra 5 aydır, “Negatif biriktirecek kadar bazı hareketler yapmışım” dedim. Bazen oyunculuğumla olur bazen magazinde kız arkadaşımla olur ya da bir eğlenirken çıkarken yakalanmamda olur, bir negatif biriktirmişim. Bunu öğrendim. Bu dönemde bu negatif boşalmasını izlerken de “Tamam, bu lazımmış yani” dedim. “Çok güzel bir hayatım vardı” diyordum. Hep, “İnşallah bir sıkıntı olmaz” diyordum içimden. Beni sevmeyenler de söylesin istiyordum. Herkes beni ne kadar sevmediğini sektör de hem de sosyal medyada söyledi, herkes rahatladı. Ben de rahatladım" dedi.

"Seni İçime Sokasım Var"
Hülya Avşar, program esnasında söylediği sözler ile şoke etti. Avşar Kızı, "Şu an seni içime sokasım var biliyor musun? Şu an gerçekten seni mıncıklayasım var. Çünkü o kadar düzgün anlatıyorsun ki her şeyi, o kadar gerçeksin ki, buna ihtiyaç varmış sende" diyerek programı izleyenleri şaşkına çevirdi.

"Evimin Kadınları Üzüldü"
Parti olayıyla ilgili Eser Yenenler, "Ben, 4 kadın ile büyüdüm. Annem (Nurdan), 2 ablam ve anneannem. Bu olaylar en çok benim evimin kadınlarını üzdü. Annemi üzdü, ablamı üzdü yani “Nasıl bizim kardeşimiz, benim oğlum böyle tanınır şu an” oldular. Ben o yüzden biraz etkilendim. Biz bir şey yapmadık. Eğlendik, coştuk, parti yaptık. Kadınlara bu kadar saygı duyan bir adamın, hatta bir arada “Kadın düşmanıdır Eser’e giden” bir tavra dönüşmesi o kadar kırdı ki benim annemi, o yüzden burada bu konuyu samimi bir şekilde anlatmak istedim" dedi.

3 Adam İtirafı
Eser Yenenler,, 3 Adam ile ilgili de önemli bir itirafta bulundu. Yenenler, "3 Adam olduğumuzda değerden düşüyoruz. Birbirimize olan saygıdan mı, genel ruhun zekâsını düşürdüğümüzden mi? Bilmiyorum. Mesala birlikte olmayı seviyoruz. Şimdi kendi içimizde yeni bir 3 Adam formu yaratmayı düşünüyoruz. Birlikte oturup fikir konuşmamız en zevk aldığımız şey" ifadelerini kullandı.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bunlarda ilginizi çekebilir: