Eser Yenenler ve Berfu Yıldız'ın bebeklerinin ismi belli oldu!

Eser Yenenler eşiyle çektiği videoyla doğacak bebeklerine verecekleri ismi açıkladı.

Magazin

Eser Yenenler ve Berfu Yıldız'ın bebeklerinin ismi belli oldu! Eser Yenenler, açtığı Youtube kanalında evinden yaptığı çekimlere devam ediyor. Bu çekimlerde kendisine hamile eşi Berfu Yıldız da eşlik ediyor. Çift yayınladıkları son videoda doğacak çocuklarının ismini açıkladı.

Eser Yenenler'e eşinden veto!

Eser Yenenler'e eşinden veto!Önce Eser Yenenler, Finlandiya’ya Kuzey Işıkları'nı görmek için gittiklerini ve o ışıkta da eşine evlilik teklifi etmeyi hedeflediğini anlattı. Oyuncu, Kuzey Işıkları'nı göremedikleri için yüzük kutusunu günlerce cebinde taşıdığını ve tatilin sonlarına doğru mecburen Kuzey Işıkları'nı göremeden evlilik teklifinde bulunduğunu söyledi.

Eser Yenenler'in hamile pozu çok konuşuldu!

Eser Yenenler'in hamile pozu çok konuşuldu!Ardından da ünlü çift doğacak bebeklerinin ismini açıkladı. Gidip de göremedikleri Kuzey Işıkları'ndan esinlenerek doğacak oğullarının ismini Kuzey koymaya karar verdiklerini söyledi.

Bebeklerinin cinsiyeti belli oldu!

Bebeklerinin cinsiyeti belli oldu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: