Eser Yenenler yeni bir ev arıyor! Diskolu villaya gelin gitmek istemedi!

İddiaya göre Eser Yenenler'in Levent'teki alt katından disko bulunan meşhur villasına Berfu Yıldız gelin gitmek istemedi. Çift yeni bir ev bakıyor.

Magazin

Eser Yenenler yeni bir ev arıyor! Diskolu villaya gelin gitmek istemedi! Eser Yenenler, bir süredir aşk yaşadığı Berfu Yıldız'a Şubat ayında gittikleri Finlandiya tatilinde evlilik teklifinde bulunmuştu. Daha sonra hemen nişan yapan çift ardından da nikah masasına oturmuştu. Berfu Yıldız'ın hamile olduğu öğrenilirken çiftin bu yüzden evlenmek için acele ettikleri ortaya çıkmıştı. Çift, Ramazan Bayramı'ndan sonra 9 Haziran'da düğün yapacak. Eser Yenenler, Berfu Yıldız ile tanışmadan önce Levent'teki villasında verdiği partilerle gündeme geliyordu. Evinin alt katına yaptırdığı diskoda verdiği partiler oldukça meşhurdu. Posta'da yer alan iddiaya göre Berfu Yıldız buraya gelin gitmek istemedi. Çift şimdi Kemerburgaz veya Göktürk'te villa arıyor. Eser Yenenler soranlara çocuklarını doğa ile iç içe büyütmek istediklerini söylüyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: