Esin Moralıoğlu'na eşinden büyük jest!

Esin Moralıoğlu'na yaş gününde eşi İshak Cerit, 180 bin liralık saat hediye etti. Cerit, Mikonos'ta batan lüks yatının yerine de 250 bin euro'luk yeni bir tekne aldı.

Magazin

Esin Moralıoğlu'na eşinden büyük jest! Ünlü tekstilci İshak Cerit'le boşanıp yeniden evlenen ve yaşadığı lüks hayatıyla hemcinslerini kıskandıran Esin Moralıoğlu'na eşinden büyük jest... Bir süre önce 46 yaşına basan Moralıoğlu'na eşi Cartier marka saat hediye etti. 'Cle de Cartier' serisinden 18 ayar altından olan ve pırlanta taşlarla süslü saatin fiyatı ise 60 bin dolar yani yaklaşık 180 bin lira...

İshak Cerit'in yaptığı bu servetlik jesti görünce havalara uçan Esin Moralıoğlu, önceki hafta da ikinci bir sürprizle mutluluğun zirvesine çıktı. Ünlü iş adamı, geçen ay Mikonos'ta batan 63 metrelik yatının yerine yenisini aldı. 250 bin euro'ya katamaran satın alan İshak Cerit'in ilk işi de eşini yeni tekneleriyle tatile çıkarmak oldu. İlk durakları Hırvatistan olan ünlü çift, ardından geçtiğimiz gün Bodrum'a geldi. Buradan da eşiyle Yunan Adaları'na geçen Esin Moralıoğlu, instagram'daki paylaşımlarıyla da herkesi kıskandırdı.

Bu arada ünlü çift, 2006 yılında ilk evliliklerini yaptı. 3 buçuk yıl sonra boşanan Esin Moralıoğlu ile İshak Cerit, ayrılığa uzun süre dayanamadı. Bir süre sonra barışan ünlü çift, gittikleri ABD tatilinde yeniden nikah masasına oturmuştu.


İshak Cerit, 63 metrelik batan yatının yerine aldığı katamaran tipi tekneyle eşini hemen tatile götürdü.

Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: