EŞİNE ARABA ALDI

İBRAHİM KUTLUAY EŞİNE SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ OLARAK LÜKS BİR OTOMOBİL ALDI.. ARACIN FİYATI 75 BİN EURO....

Magazin

EŞİNE ARABA ALDI Sevgililer Günü'nün en kârlısı Demet Kutluay oldu. Her yıl 14 Şubat'ta İbrahim Kutluay tarafından hediyelere boğulan Demet, bu sene lüks bir otomobilin sahibi oldu. Eşinin otomobillere olan merakını bilen ünlü basketbolcu, Demet Şener'e Mercedes marka bir araba satın aldı. Yunanistan'a gitmeden önce aracın siparişini veren ünlü basketbolcu, aldığı hediyeyi yakın çevresinden bile sakladı.

Demet'e büyük bir sürpriz yapan İbrahim Kutluay, Mercedes marka otomobil için 75 bin euroyu gözden çıkarttı. İbrahim, Demet'in 27. yaşgününde de ona lüks bir jeep satın almıştı. Öte yandan; her anlarını Sevgililer Günü gibi geçirdiklerini söyleyen çift, birbirlerine aldıkları hediyelerin manevi açıdan çok değerli olduğunu söyledi.


İrem'in kıymeti...


Bu arada Demet Şener Kutluay da eşine, Sevgililer Günü hediyesi olarak kızları İrem'le birlikte güzel bir akşam yemeği hazırlayacağını dile getirdi ve ekledi: 'Ben İbrahim'e ömür boyu sürecek bir hediye verdim. Ona dünyanın en güzel varlığı İrem'i armağan ettim.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: