EŞİNE DOLANDIRICILIK DAVASI AÇACAK..

Seren Serengil evliliğini bitirme kararı aldığı eşi Musa Aytun'un "Paramı yedi" iddiasına sert cevap verdi: Annemin kartını çalıp kumar oynadı, sustuk...

Magazin

EŞİNE DOLANDIRICILIK DAVASI AÇACAK.. Eşi Musa Aytun ile evliliğini bitirme kararı alan Seren Serengil boşanma davası açmadığını ayrı yaşadığı eşinin ayrılmasını beklediğini söyledi.

Musa Aytun'un 'Öğrenciliğim dahil, evliliğim süresince çalıştım ve evimin geçimini sağladım. Seren bu süreçte herhangi bir işte çalışmadığı gibi düzenli bir geliri de olmadı. Ayrıca boşanma davası ile para talep edebilmek için basını da alet ederek yapılan hazırlıklar olduğu endişesini taşımaktayım" sözlerine isyan etti.

Eşinin köşeye sıkıştığını buyüzden de hakkında farklı iddialar ortaya attığını belirten Seren Serengil 'Evliliğim boyunca eşime ben baktım. Bundan da hiç rahatsızlık duymadım. Çünkü aile kurmayı cok istediğim için fedakarlıklar yaptım. Ama görüyorum ki çok nankör. Annemin kredi kartlarının seri numaralarını öğrenip internetten kumar oynadıgını öğrendik. Birkaç kartından toplam 40 bin lira para cekerek kumar oynadığını tespit ettik. Annem şikâyet edeçekti ama ben o zaman anneme yalvardım annem ses çıkarmadı. Ama artık bu açıklamalarından sonra nankörlüğü bizi çok üzdü. Annem kendisi hakkkında suç duyurusunda bulundu. Dolandırıcılıktan hapse girecek. Hâlâ gereksiz yalan beyanatlarda bulunuyor. Yazık onca emeğime. Kesinlikle zengin bir aile değiller. 2 bin lira maaşla mı bana bakmış' diyerek dert yandı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: