Eski çalışanından Beyonce'ye olay suçlama!

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce, eski çalışanı tarafından şok bir suçlamayla karşı karşıya. Öyle ki, onu suçlayan eski çalışanı Beyonce için 'uzaklaştırma' talep etti...

Dünya Magazin

Eski çalışanından Beyonce'ye olay suçlama! Beyonce’nin eski bateristi Kimberly Thompson, şarkıcı hakkında ilginç bir iddia ortaya attı. Thompson, Beyonce'nin birlikte çalıştıkları yıllarda kendisini kısıtladığı ve büyücülük özelliğini kullanarak kendisine tacizde bulunduğunu iddia ederek dava açtı. 2006 yılından itibaren ABD’li şarkıcıyla yedi yıl çalışan baterist, Beyonce'nin hayatına karıştığını, hem kariyeri hem de aşk ilişkileri açısından kıskançlık yaparak hayatına müdahil olduğunu dile getirdi.

Daily Mail’e konuşan Thompson, şimdi açıklama yapmasının sebebinin Beyonce ile çalışan benzer konumdaki diğer kişilerin kendi durumundan ilhamla sesini çıkarmasına yol açmak olduğunu söyledi. Eski baterist, “Beyonce ile çalıştığım süre boyunca hep aşağılandım. Tam bir kabustu. Yaptığım her şeyi kontrol etmeye çalışarak beni acımasızca taciz etti” açıklamasında bulundu. Thompson, Beyonce'nin 'cinsel olarak manipüle edilmesine' izin veren büyücülük özelliğini kullandığını öne sürerek, şarkıcının bu yönünü kendisinin sevgilileriyle samimi anlarını izlemek için 'diğer bedenlere atlayarak' devreye soktuğunu iddia etti.

Beyonce’den uzaklaşmak için şehir değiştirdiğini dile getiren baterist, “Hayatımı tamamen mahvetti. Bana karşı önleyemediği bir kıskançlık hissi içindeydi” dedi. Thompson'ın taciz iddialarına rağmen, mahkeme, geçici kısıtlama emrini reddetti. Rap şarkıcısı eşi Jay-Z ile birlikte turnede olan Beyonce de eski bateristinin bu iddialarına henüz yanıt vermedi. Beyonce'nin ne diyeceği ise merakla bekleniyor.

Beyonce ikizlerinin doğumunu anlattı!

Beyonce ikizlerinin doğumunu anlattı!Beyonce kilise satın aldı!

Beyonce kilise satın aldı!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: