ESKİ EŞİNE NAFAKA ÖDEYECEK!

Şarkıcı Britney Spears eski eşine ayda 20 bin dolar nafaka ödeyecek.

Magazin

ESKİ EŞİNE NAFAKA ÖDEYECEK! Amerikalı pop şarkıcısı Britney Spears, eski eşi Kevin Federline'a iki çocuğunun bakımı için ayda 20 bin dolar nafaka ödeyecek. Spears ve Federline'ın nafaka konusunda anlaşmaya varması üzerine görülen davada, ünlü şarkıcının 5 bin dolar bir artışla, çocukları Sean Preston (2,5) ve Jayden James'in (22 aylık) bakımı için eski eşine ayda 20 bin dolar ödemesine karar verildi.

Mahkeme kararına göre ayrıca Spears, dansçı ve rap şarkıcısı Federline'ın avukatlarına 250 bin dolarlık bir ödeme yapacak. Los Angeles Temyiz Mahkemesi sözcüsü Allan Parachini, Spears (26) ile Federline (30) arasındaki anlaşmanın resmi olarak nafaka davasını çözdüğünü ifade etti. Spears ve Federline 2004 yılında evlenmiş, 2006 yılı sonunda ayrılmış ve boşanma süreci geçen yıl sona ermişti. Spears, psikiyatrik değerlendirme için iki kez hastaneye kaldırılması üzerine oğullarının velayetini ocak ayında kaybetmişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: