Eşki eşiyle Miami kaçamağı yaptı!

Hollywood filmi değil, gerçek bir olay! İşadamı Tuncer Öztarhan; yeni eşini İstanbul'da bırakıp eski eşi Ece Erken ile ABD'de bir hafta baş başa tatil yaptı

Magazin

Eşki eşiyle Miami kaçamağı yaptı! BİR YILDA BOŞANDILAR
Ne aşkmış! Vepa Holding'in veliahdı Tuncer Öztarhan; sırılsıklam aşık olduğu Ece Erken'le ailesinin tüm itirazlarına rağmen 2008'de evlenmiş, bir yıl sonra da boşanmıştı. Erken, boşanma dilekçesinde eşinin kendisine şiddet uyguladığını belirtmişti. Çift, 2009'da boşansa da bir daha birbirinden kopamadı.

W HOTEL'E YERLEŞTİ
Öztarhan, geçen Mayıs ayında Selin Postacıoğlu ile dünyaevine girerken bile; eski karısı Ece Erken'e "Seni hâlâ seviyorum" diye mesaj atmıştı. Ünlü işadamı, geçtiğimiz günlerde ise soluğu; Miami'ye tatile giden Ece'nin yanında aldı. Eski eşinin Delano Hotel'de kaldığını öğrenen Öztarhan, gidip W Hotel'e yerleşti.

BAHAMALAR'DA TATİL
Eşi Selin Hanım'ı İstanbul'da bırakan Öztarhan; eski eşi Ece'yi ikna edip önce Miami Heat-Washington Wizards arasında oynanan basketbol maçına götürdü. Ünlü işadamı ardından kiraladığı özel uçakla eski karısıyla Bahamalar'a uçup lüks içinde rüya gibi bir tatil yaptı. Sinan Özedincik-Günaydın


Ece Erken maç anını twitter'daki sayfasından bu fotoğrafla ilan etti...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: