Eski eşten Hande'ye izin çıktı!

Hande Ataizi, eski eşi Benjamin Harvey’in soyadını kullanmaya devam etmek için geçen hafta İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvuruda bulunmuştu. Benjamin Harvey ise eski eşinin bu isteğini kabul etti.

Magazin

Eski eşten Hande'ye izin çıktı! Oyuncu Hande Ataizi, 8 Eylül 2012'de evlendiği gazeteci Benjamin Harvey'le, 6 Mart 2018'de anlaşmalı olarak boşanmıştı. Boşanma davası sonrası, eski eşinin soyadını kullanmak istediğini beyan eden Hande Ataizi, İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurmuştu. Mahkemeye sunduğu dilekçesinde ise "Harvey" soyadının kimliğinden çıkarılmasıyla ticari olarak zarar göreceğini ve gereksiz zaman kaybı yaşayacağını belirtmişti.

Hande Ataizi eski eşinin soyadını istiyor!

Hande Ataizi eski eşinin soyadını istiyor!Mahkemeye sunulan dilekçede “Hande Ataizi, 2012 yılından beri hem yurt içi hem de yurt dışındaki televizyon ve sinema camiasında ‘Hande Ataizi Harvey’ olarak tanınmaktadır. Ayrıca evliliğinden itibaren tüm resmi işlemlerinde ‘Harvey’ soyadını kullanmıştır. Oğulları Leon ile aynı soyada sahip olması da çocuğun menfaatinedir” açıklaması yapıldı. Benjamin Harvey ise Ataizi'nin bu isteğine olumlu yanıtı avukatı Can Özede aracılığıyla verdi. Dilekçede şu sözler yer aldı: “Kabul ediyoruz. Hande Ataizi o soyadını kullanabilir.”

Hande Ataizi ile Benjamin Harvey ayrılamıyor!

Hande Ataizi ile Benjamin Harvey ayrılamıyor!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: