Eski eşten Serdar Ortaç'a yanıt geldi: "Hayatımda drama istemiyorum"

Serdar Ortaç'ın eski Chloe Loughnan, iki yıl sonra İstanbul'a geldi ve dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Magazin

Eski eşten Serdar Ortaç'a yanıt geldi: "Hayatımda drama istemiyorum" Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan beş yıl evli kaldıktan sonra 2019 yılında boşanmışlardı. Anlaşmalı olarak boşanan çiftten Serdar Ortaç nafaka ödemekte zorlandığını açıklamış ve borçları olduğunu söylemişti. İki yıl aradan sonra İstanbul'a gelen Chloe Loughnan, 'teve 2 Magazin Masası' programına açıklamalarda bulundu. Ortaç'ın zor günler geçirdiği ve yaşadığı maddi sıkıntılarla ilgili sorulara, "Hayatımda drama istemiyorum" cevabını verdi.

Hakkında çıkan haberleri takip etmediğini belirten ünlü model, "Özel hayatım özel kalsın" açıklamasını yaparken, İrlanda'da ailesiyle birlikte yaşadığını ve gayet huzurlu olduğunu söyledi.

29 yaşındaki güzel, "Dedikodu sevmiyorum" diyerek, eski eşi Serdar Ortaç'ın 'nafaka' konusunda söyledikleriyle de ilgilenmediğini vurguladı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: