Eski Fenerli Aslan oluyor!

Transferin hızlı takımlarından Galatasaray Odeabank için taraftarı heyecanlandıracak bir isim ortaya atıldı. Sarı-Kırmızılılar'ın bir dönem Fenerbahçe forması giyen Andrew Goudelock'a teklif yaptığı öne sürüldü.

Diğer Haberler

Eski Fenerli Aslan oluyor! Gelecek sezon ülkemizi Euroleague'de temsil edecek Galatasaray Odebank, transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Şu ana kadar kadrosuna Austin Daye, Nenad Krstic, Alex Tyus, John Diebler ve Deon Thompson gibi isimleri katan Sarı-Kırmızılılar, rotasını kısa rotasyonuna yapılacak isimlere çevirdi.

Yerli olarak Fenerbahçe'den ayrılan Kenan Sipahi ile imza aşamasına gelen Cim Bom'un transferdeki gizli hedefi ise ortaya çıktı.

Basketbolun güvenilir kaynaklarından biri olan David Pick, Galatasaray taraftarını ayağa kaldıracak ismi açıkladı: Andrew Goudelock.

2014-2015 sezonunda Fenerbahçe ile birlikte Euroleague'de Final-Four oynama başarısı gösteren 27 yaşındaki oyuncuya Galatasaray'ın kontrat teklifi yaptığı belirtildi.

AVRUPA'NIN EN İYİ SKORERLERİNDEN BİRİ

Geçtiğimiz sezonu Çin'de geçiren deneyimli basketbolcu, Avrupa'da oynadığı dönemde en iyi skorer oyuncular arasında gösteriliyordu.

NBA'den istediği kontratı alamayan Goudelock'ın yeniden Avrupa'ya dönme fikrine sıcak baktığı, Galatasaray'ın yanı sıra İspanya ve Rusya takımlarının da ABD'li oyuncu için istekli olduğu öğrenildi.
(Kaynak: fanatik.com.tr)

Bunlarda ilginizi çekebilir: