Eski kıyafetlerinizin yeni görünmesi için ipuçları!

Modası geçmiş bir kıyafetiniz var ve atmayı mı düşünüyorsunuz? Bu haberimizi okuyarak bir kez daha düşünün!

Kadın

Eski kıyafetlerinizin yeni görünmesi için ipuçları! Eski moda kıyafetlerinizin, yeni görünmesini sağlayacak ufak ipuçlarını sizin için paylaştık. Eğer hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı kullanırsanız ortaya harika ürünler çıkarabilirsiniz! İşte eski kıyafetlerinizin yeni görünmesi sağlayacak ipuçları...

Gömleğinizi yeniden tasarlayın
Sevdiğiniz fakat çok giydiğiniz için giymek istemediğiniz bir gömleğiniz varsa, gömleğinizin ön kısımlarına ve manşetlerine bir şeyler ekleyebilirsiniz. Bunun için farklı renklerde ve boyutlarda kurdeleler almak yeterli olacaktır.

Eski kotlarınızı değiştirin
Kot pantolonlar çok uzun yıllar kullanılan ve hem yazın hem de kışın giyilebilen kıyafetlerdir. Oldukça sade bir kıyafet olduğu için her tür üst ve ayakkabı ile kombin yapılabilir. Bu nedenle eskimiş kotlarınıza renkli taşlar kullanarak, makasla yırtıklar atarak veya kısa keserek şort olarak kullanabilirsiniz.

Kıyafetlerinizin rengini değiştirin
Eğer rengi solmuş, lekelenmiş ve üzerine farklı renkler çıkmış beyaz bir tişörtünüz varsa bu yöntem sizin için idealdir. Bu yöntemi kumaş boyası ile yapabilir, kıyafetlerinize yeni bir boyut kazandırabilirsiniz.

Eski bir tişörtü baştan yaratın
Artık giymediğiniz bir tişörtünüzü değiştirmek istiyorsanız, ona tüylü bir cep ve renkli taşlarla yeni bir dokunuş katabilirsiniz.

Başarılı Kadının Çizgisini Netleştiren 5 Stil Tüyosu!

Başarılı Kadının Çizgisini Netleştiren 5 Stil Tüyosu!

Bunlarda ilginizi çekebilir: