Eski sevgilisinin annesinden çarpıcı yorum!

Eşi Kenan Doğulu ile boşanacakları haberleriyle gündeme gelen Beren Saat, vefat eden sevgilisi Efe Güray ile fotoğrafını paylaşmıştı. Güzel oyuncunun bu paylaşımı sonrası Güray'ın annesi Nil Ayata dikkat çekici bir yorum geldi.

Magazin

Eski sevgilisinin annesinden çarpıcı yorum! Magazin dünyasının gözde çiftlerinden Kenan Doğulu ve Beren Saat'in boşanacakları haberleri gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Saat, haberlerin yalan olduğunu söylese de sosyal medya paylaşımları ile kafaları karıştırıyor.

Ünlü çift hakkında şoke eden yorum!

Ünlü çift hakkında şoke eden yorum!Önceki gün vefat eden sevgilisi Efe Güray ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan güzel oyuncuya Güray'ın annesinden bir yorum geldi.

Snob Magazin'in haberine göre: Nil Ayata, Beren Saat'in paylaştığı fotoğrafın altına, "Seni çok seviyorum. Güzel kızım. Oğlum doğumuyla bana en güzel anneler günü hediyesini vermişti. Ne yazık ki artık sadece kalbimizde..." notunu düştü.

İşte o yorum:


Beren saat sordu!

Beren saat sordu!Beren Saat ne mesaj vermek istedi?

Beren Saat ne mesaj vermek istedi?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: