Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu!

Ünlü ve başarılı yönetmen Biray Dalkıran, 'Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu'nu çektiği eğlenceli bir filme anlattı. Filmin yayınlanan fragmanı oldukça ilgi gördü.

Kültür-Sanat

Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu! Daha önce ses getiren bir çok sinema filmine imza atan Biray Dalkıran bu defa "Eski sevgiliyi nasıl unuturuz?" sorusuna cevap aradı ve “Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu” kısaca “esu10y” adıyla bir film çekti. Komedi ağırlıklı çekilen filmin 6 saniyelik 9 tane videodan oluşan kısımları sosyal medyada paylaşılınca olay oldu. Özellik Vine'de film kısa sürede gündem oldu.

Senaryosu 3,5 yılda bilimsel aşk araştırmaları sonucu büyük özenle yazılan filmde Atılgan Gümüş, Orçun Kaptan, Serhat Özcan, Tuğçe Sarıkaya, Kubilay Güleçoğlu, Emre Koç, Deniz Gönen Türkcan, Demet Gönen, Kemal Erek, Sevcihan Tunca, Aslı Bankoğlu, Vahdet Çakar, Asuman Dabak, Recep Aktuğ ve Zeynep Dizdar gibi isimler rol alıyor.

Filme gidecek olan sinema severlerin eski sevgiliyi unutup unutamayacağı şimdiden merak konusu olurken filmin yapımcıları “Bu film hem eski sevgiliyi unutma hem de doğru sevgiliyi bulma konusunda komik bir rehber niteliğinde olacak” diyor...

“Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu” kahkahalarla yakında sinemalarda...

FRAGMAN İÇİN:
video...

Bunlarda ilginizi çekebilir: