Eski trend geri döndü: Yılan derisi baskıları

Yılan derisini nasıl kombin edilir? İşte yılan derisi baskılarından tasarlanmış stil örnekleri...

Moda - 01.11.2018 11:52
Eski trend geri döndü: Yılan derisi baskıları
Geçtiğimiz yıllarda moda olan yılan derisi baskılı kıyafetler yeniden hayatımıza giriyor. Yılan derisi baskılı elbiseleri, çantaları ve ayakkabıları yeniden gardırobunuza ekleyeceğiniz bir yıl olacak. Peki vahşi ve feminen gözükmek isteyen kadınlara hitap eden bu baskıyı nasıl kombin edeceğinizi biliyor musunuz? İşte yılan derisi baskılarından tasarlanmış stil örnekleri...

AYAKKABILARDA FARK YARATIN
Ayakkabı tercihlerinizde abartmayı seviyorsanız, bu trend tam size göre. Ayakkabınızı tek parça yılan derisi baskılı çizme ile tercih ederek dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

ÇANTALARDA TERCİH EDİN
Çanta seçiminizde fark yaratmak istiyorsanız yılan derisi kullanabilirsiniz. Yılan derisinin her halini sevenler için çantada tercih etmek ayrıcalık yaratacaktır.

CEKETLERDE KULLANARAK FEMİNEN GÖRÜNÜN
Özellikle yılan derisi baskılı ceketler sizi olduğunuzdan havalı ve feminen gösterecektir. Siyah bir jean üzerine bu tarz ceket tercih edebilirsiniz.

ETEKLERDE DİKKAT ÇEKİN
Yılan derisi baskılı etek ve butileriniz ile stilinizi zenginleştirebilirsiniz.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!