ESKİSİNİ GETİR YENİSİNİ GÖTÜR

T-box’ın ‘Eski donunu getir yenisini götür’ kampanyası çok tuttu. Akmerkez ve Erenköy mağazalarında ilk gün, 250’den fazla ‘eski don’ birikti. Bir aylık kampanya ile hedef, 15 bin eskimiş donu toplamak.

Magazin

ESKİSİNİ GETİR YENİSİNİ GÖTÜR Boyner'in yaramaz çocuğu T-box, 'eski donunu getir yenisini götür' kampanyası başlatarak, bir ilke imza attı. Bugüne kadar otomotivden beyaz eşyaya, mobilyadan elektroniğe kadar farklı alanlarda yapılan 'eskisini getir, yenisi götür' kampanyası T-box sayesinde ilk kez iç çamaşırına uyarlandı. Kampanyanın başladığı ilk gün Akmerkez ve Erenköy mağazalarına 250'nin üzerinde eski 'don' bırakıldı. T-box Genel Müdürü Doğan Kaşıkçı, "Kampanya ay sonuna kadar sürecek. Bu süre zarfında 15 bin kişinin donunu getireceğini düşünüyoruz. Bizim bu tür şaka ve kampanyalarımıza katılan bir fan grubumuz var, onlardan iyi bir tepki bekliyoruz" diye konuştu.

'YIKAYIP SATACAK HALİMİZ YOK'
BU fikrin T-box takımının bir parçası olan Rafineri Reklam Ajansı ile yapılan bir beyin fırtınasının sonucunda ortaya çıktığını belirten Kaşıkçı, "Peki eski donlara ne olacak?" sorusunu şöyle yanıtladı: "Eski donları yıkayıp satacağız gibi bir durum söz konusu değil tabii ki. Toplanan eski donlar İstanbul Büyükşehir Belediyesi Katı Atık Toplama Merkezleri'ne gidecek. Toplama sonrası bu işi onlara devredeceğiz." Hedef kitlelerinin 15-35 yaş arası, genç, aktif giyinen herkes olduğunu anlatan Kaşıkçı, "Ama bu kampanya gülmeyi bilen herkese açık" diye konuştu.

AMAÇ İNCİTMEK DEĞİL FIRLAMALIK YAPMAK!
Kaşıkçı "Şu ana dek olumsuz bir tepki almadık" dedi ve ekledi: Sadece 'reklamda niye erkek donu' kullandınız diyenler oldu. Amacımız ve tarzımız kimseye hakaret değil, biz farklı fırlama, muzır, hınzır, çılgın yanımızı ortaya koyan bir kampanya ile süper güzel ürünlerimize dikkat çekmek istiyoruz. (AKŞAM)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: