Oktay Kaynarca 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan ayrıldı mı?

"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" sezon finali yaparak ekrana ara verirken son sahnede Hızır ve Meryem Çakırbeyli'nin düzenlenen suikast sonucu vurulması izleyenlere büyük şok yarattı.

Dizi Galeri

Oktay Kaynarca 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan ayrıldı mı? "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" sezon finaliyle izleyenleri ekrana bağladı. Özellikle final sahnesinde Meryem ile Hızır vurulması ve Nazlı'nın gözaltına alınması herkesi şoke ederken dizi sosyal medyada geccenin en çok konuşulan konuları arasında birinci sıraya yükseldi.

İşte "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" o sahnesi;

Video yüklenemedi...Dizinin oyuncuları sezon final bölümünün yayınlanmasının ardından bir bir sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yaparak izleyicilerine teşekkür etti. Ama bu paylaşımlar arasından başrol Oktay Kaynarca'nın paylaşımı sezon finalinde yaşananların da önüne geçti.

Son set gününde dizi oyuncuları ve set ekibi ile çekilen bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaşan Kaynarca, bu karenin altına "Emeği geçen bütün yol arkadaşlarımın emeklerine yüreklerine sağlık,her dakikasında çok keyif aldığım bir yolculuktu....." notunu yazdı. Ünlü oyuncunun veda mesajı niteliğindeki yazısı takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

İşte o paylaşım;

Sezon finali Meryem ve Hızır Çakırbeyli'nin vurulmasıyla bölüm bitirilmiş ve karakterin akıbeti yeni sezona bırakılmıştı. Oktay Kaynarca'nın mesajını ayrılık sinyali olarak algılayan yüzlerce takipçisi ünlü oyuncuya "Ayrıldın mı?" sorularını yönelterek bir açıklama bekledi.

Kaynarca takipçilerine olumlu yada olumsuz herhangi bir cevap vermezken bu durum akıllara kendisine büyük çıkış yakalatan Kurtlar Vadisi dizisindeki Çakır rolünü getirdi. Oktay Kaynarca dizide başrol oynarken hala devam eden Kurtlar Vadisi'nin ilk sezonunda öldürülerek diziden çıkarılmıştı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: