ESNAFA İÇİM BURKULDU

'Aşk Geliyorum Demez' filminin esin kaynağı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan çıktı. Erdoğan'ın dünyadaki ekonomik krizin Türkiye'den teğet geçeceğine ilişkin sözleri filmin ana temasını oluşturdu.

Magazin

ESNAFA İÇİM BURKULDU NTV'de Gülay Afşar'ın sunduğu 'Haber Merkezi Haftasonu' programında kamera arkası görüntüleri ekrana getirilen filmin, senaryosunu yazan ve yöneten Murat Şeker, konuya ilişkin şunları söyledi: "Aslında bu, Başbakanımız'ın bize esinlediği bir proje. Film bir yandan bir aşk hikayesini anlatıyor, bir yandan da Mahmutpaşa esnafını... Burada krizin ne kadar teğet geçip geçmediğini ele alıyor." Romantik komedi ve sosyal konulara değinen bir film olma özelliği taşıyan 'Aşk Geliyorum Demez'de; Bergüzar Korel, Tolgahan Sayışman, Zeki Alasya ve Altan Erkekli de oynuyor. Film Mahmutpaşa'daki bir iş hanının, modern bir alışveriş merkezine çevrilmemesi için verdiği mücadeleyi anlatıyor.

Esnafa içim burkuldu
Öte yandan, film çekimleri sırasında Mahmutpaşa esnafını gözleme fırsatı bulan Bergüzar Korel, esnafın korunması gerektiğini ifade ederek, "Eski bir handa çalıştık. Biraz içim burkuldu" dedi.
(Televizyon Gazetesi)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: