Esra Dermancıoğlu'nun aile dramı!

Oyuncu Esra Dermancıoğlu, Alzheimer hastası olan babası ile sevgilisini tanıştırma hikayesini sosyal medya hesabından yayınladığı video ile esprili bir dille anlattı.

Magazin

Esra Dermancıoğlu'nun aile dramı! Esra Dermancıoğlu Alzheimer hastası olan babası ile sevgilisinin tanışma hikayesini Instagram hesabından "Bir aile dramı" notuyla paylaştı. Sevgilisi için "Herhalde içinden bunlar aile kafayı yemişler demiştir" diyen oyuncunun trajı komik hikayesi şöyle:

"Annem baba çok yakın bir zamanda Alzheimer oldu. Demans değil ama ikisi de Alzheimer. Bir süre sonra annem vefat etti, babam hayattaydı. Benim de bir sevgilim vardı. Bir gün sevgilimi babamla tanıştırmaya götürdüm. Evde oturuyoruz, erkek arkadaşıma 'ne yapıyorsun?' diye soruyor. Üç dakika geçiyor, aynı soru. Konuşma bir yere gitmeyince, 'kalkalım' dedim. Kapıya geldik, Beni yanağımdan öptü. Sevgilime hav hav yaptı, havladı. 'Sevgilim 'çok memnun oldum efendim' dedi, önden korka korka gitti. İçinde 'herhalde bunlar ailece kafayı yemişler' demiştir. Çok tuhaf bir hastalık"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: