Esra Erol hakkında dava açıldı! 5 yıl hapsi isteniyor!

Güzellik merkezi sahibi Özlen A. B'nın Esra Erol'u şikayet etmesi sonrası savcılık, hakaret ve özel hayatın gizliliğini ihlal etmek suçlarından 5 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açtı.

Magazin

Esra Erol hakkında dava açıldı! 5 yıl hapsi isteniyor! İzdivaç programlarıyla ünlenen sunucu Esra Erol, büyük bir şok yaşadı. Güzellik merkezi sahibi Özlen A. B, Esra Erol'un kendisini yayında "'yuva yıkan kadın' gibi gösterdiğini iddia etti. Aynı zamanda Özlen A. B, "Erol, fotoğraflarımı ekranda yayınladı" dedi. şikayetçi olan Özlen A. B.'nin şikayetçi olmasından sonra Esra Erol hakkında, hakaret ve özel hayatın gizliliğini ihlal etmek suçlarından 5 yıla kadar hapis cezası iddiasıyla dava açıldı. Savcıya ifade veren Esra Erol ise basın yayın özgürlüğü sınırları içinde kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla programa katılanların iddialarına yer verildiğini belirterek suçlamaları kabul etmedi.

Esra Erol hamile mi?

Esra Erol hamile mi?5 YIL HAPİS CEZASI İSTEMİYLE İDDİANAME DÜZENLEDİ

Savcılık habere konu olayla ilgisi olmayan Özlen A. B'nin fotoğraflarının hukuka aykırı ifşa edilmesinin özel hayatın gizliliğini ihlal suçunu oluşturduğunu belirtti. Savcılık Esra Erol hakkında özel hayatın gizliliğini ihlal etmek ve hakaret suçlarından bir yıl 3 aydan 5 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açtı. Asliye Ceza Mahkemesi'ne açılan davada önümüzdeki günlerde Esra Erol hakim karşısına çıkacak.

Esra Erol'u sinirlendiren yorum!

Esra Erol'u sinirlendiren yorum!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: