Esra Erol hamile mi?

Sunucu Esra Erol'un eşi Ali Özbir, Instagram üzerinden yaptığı Anneler Günü paylaşımı ile yine kafaları karıştırdı. Akıllara Esra Erol'un 3. bebeğe hamile olup olmadığı sorusu geldi.

Magazin

Esra Erol hamile mi? Esra Erol, 2010 yılında kendi sunduğu programda Ali Özbir ile dünyaevine girmişti. İdris Ali ve Ömer isimli iki oğulları bulunan çiftin, sosyal medyada bir çocukları daha olacağı konuşuluyor.

Esra Erol'dan hamilelik açıklaması!

Esra Erol'dan hamilelik açıklaması!Geçtiğimiz aylarda Ali Özbir, bir gönderisinin altında kız bebekleri olacağı şeklinde yorum yapmış ve Esra Erol'un hamile olduğu iddiaları gündeme gelmişti. Erol ise hamile olmadığını açıklamıştı.

Güzel sunucunun eşi Ali Özbir, Anneler Günü sebebiyle yaptığı paylaşımla yine kafaları karıştırdı. Eşi Esra Erol'un Anneler Günü'nü kutlayan Özbir, şunları yazdı:

"2 paşamın annesi yoldaki bebişin annesi… Anneler Günü'nü kutlarım. Tabii ki doğum gününü de unutmadım o da storyde bakmanızı tavsiye ederim"

Özbir'in bu paylaşımı sonrası Erol'a takipçileri hamile olup olmadığını sormaya başladı.

Esra Erol'u sinirlendiren yorum!

Esra Erol'u sinirlendiren yorum!Eda Erol'dan kardeşine jest!

Eda Erol'dan kardeşine jest!Eda Gök yayında açıklama yaptı!

Eda Gök yayında açıklama yaptı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: