Esra Erol'u sinirlendiren yorum!

Esra Erol, eşi Ali Özbir ve çocuklarıyla bayramı kutladıkları bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Bir takipçisinin yorumuna ise sessiz kalamadı.

Magazin

Esra Erol'u sinirlendiren yorum! Ünlü sunucu Esra Erol eşi Ali Özbir ve çocuklarıyla çekildiği bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaşarak bayramı kutladı. Erol fotoğrafa, "Çocuklarla fotoğraf çektirmek sanıldığı kadar kolay değil. Herkese en kalpten sevgilerimizi sunarız. İyi bayramlar en mutlusundan en keyiflisinden hem de... " notunu düştü. Fotoğrafın altına bir takipçisi “Aman bir şey yazmayalım kocası hakaret eder” yazınca Esra Erol sessiz kalamadı.

Ünlü sunucu, "Eğer ailesine laf eden biri olursa tabi!!! Yorum yaparken herkes sınırlarını bilirse. Buradaki durum şu delirtip delirtip sonra karşına geçip işte bu deli demek gibi bir şey! Herkesin bir sınırı kırmızı çizgileri var. Eğer onları aşan biri olursa tepki vermek Allah'ın emri! Bende sizin sayfanıza girip kocanıza yada size kalp ve beyin süzgecinden geçirilmemiş bir cümle kurarsam ne demek istediğimi anlarsınız." sözleriyle takipçisine tepki gösterdi.

İşte o paylaşım:


Eda Erol'dan kardeşine jest!

Eda Erol'dan kardeşine jest!Esra Erol 36 oldu!

Esra Erol 36 oldu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: