Esra Erol'un yeni işi şaşırttı!

Ünlü sunucu Esra Erol'un yeni işi belli oldu. Esra Erol, yeni işiyle takipçilerini şaşırtmayı başardı.

Magazin

Esra Erol'un yeni işi şaşırttı! Ünlü sunucu Esra Erol'un yeni işi şaşırttı. Başarılı sunucu, bu kez alışa gelmiş işinin dışında başka bir yeteneği ile öne çıkacak. Güzel sunucu, Türkiye'de en çok izlenen yerli bir animasyon filmi olmayı hedefleyen 'Doru' için stüdyoda çalışmalara başladı.

'DORU'NUN ANNESİNE HAYAT VERDİ
Başarılı sonucu sesiyle 'Doru'nun annesine hayat verdi. Sabah'ta yer alana bilgilere göre, ATV'de yayınlanan 'Esra Erol'da' programının suncusu Esra Erol, bir animasyo filminde seslendirme yaptı. Erol, çocukların çok sevdiği çizgi karakterlerden 'Doru'nun sinema filminde 'Doru'nun annesine seslendirip hayat verdi.

FİLMDE BİRÇOK ÜNLÜ YILDIZ VAR
Dublaj için stüdyoya giren ünü sunucu seslendirme yaparken oldukça keyifli anlar yaşadı. Bensu Soral, Murat Dalkılıç, Hakan Baş ve 3 Adam'ın da seslendirme kadrosunda yer aldığı film, 7 Temmuz'da vizyona gireceği belirtildi. Türkiye'de en çok izlenen yerli animasyon filmi olmayı hedefleyen 'Doru', 250'yi aşkın sinema salonunda gösterilecek.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: