Esta Construction Benesta markasıyla Türkiye’ye giriş yapıyor!

Dünyanın önde gelen inşaat şirketlerinden biri olan ve uluslararası inşaat sektörü dergisi Engineering News Record’ın (ENR) dünyanın en büyük inşaat şirketleri listesinde yer alan ESTA Construction Rusya’dan sonra şimdi de Türkiye’de konut sektörüne giriyor.

Sosyete

Esta Construction Benesta markasıyla Türkiye’ye giriş yapıyor!

Temelleri 1996 yılında Rusya’da Bahattin Demirbilek tarafından atılan, ESTA Construction, uluslararası mühendislik tecrübesini şimdi de Türkiye’ye taşıyor. Esta Construction, Türkiye pazarına Benesta markası altında beşi İstanbul’da olmak üzere toplam yedi proje ile hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.
Esta Construction, Benesta Acıbadem projesini tanıtmak amacıyla cemiyet hayatının önde gelen isimleriyle bir araya geldi. Zorlu Center’de yer alan Morini’ de düzenlenen ve yoğun ilgi gören tanıtım organizasyonuna cemiyet hayatının birçok ünlü ismi katıldı.


ESTA Construction,BenestaAcıbadem’in ardından önümüzdeki aylarda, Beyoğlu, Basın Ekspres, Bahçelievler ve Bağdat Caddesi’nde yeni konut projelerini görücüye çıkaracak.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: