Etkin Ünal ilk kez açıkladı!

Tugay Kerimoğlu ile 25 yıllık evliliğini bitiren Etkin Ünal, neden boşandığına dair ilk kez açıklamalarda bulundu. Eski futbolcu ile tek celsede boşanan Ünal, eski eşiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunarak şaşırttı.

Magazin

Etkin Ünal ilk kez açıkladı! Eski futbolcu Tugay Kerimoğlu ile 19 yaşında evlenen ve iki çocuk annesi olan Etkin Ünal, Cengiz Semercioğlu'na verdiği röportajlarda merak edilenleri cevapladı. Yüzde 90'ı mükemmel bir evlilik geçirdiğini söyleyen Ünal, "Yüzde 10'luk kısmı kötüydü o da boşanma süreciydi. Ama hayatta evliliğim dahil hiçbir keşkem yok" dedi. Ünal, "Neden boşandınız" sorusuna ise "Yol bitti. Bu evlilikte kimse kimseyi yarı yolda bırakmadı. Öyle görülmesin. Yorgunluklar vardı 19 yaşından beri. Yol bitince kimse yeniden yol inşa etmeye çalışmadı. Ben Tugay’dan bekledim, o benden bekledi. Ama herkes yorgundu. Yapacak hiçbir şey yok." açıklamasında bulundu.

Tugay Kerimoğlu ve Etkin Ünal cephesinde neler oluyor?

Tugay Kerimoğlu ve Etkin Ünal cephesinde neler oluyor?Tugay Kerimoğlu'nda 25 senede ilk defa bir talepte bulunduğunu belirten Etkin Ünal, "Hayatımıza benim onaylamayacağım, Tugay’ı değiştirmeye meyilli, saçma sapan insanlar girmeye başladı. Baktım hafif hafif değişmeler başladı. Önce takmadım. “Değişmez benim kocam” dedim. Ben onun bu arkadaşlarının hayatımızda olmasını istemiyordum. 25 senede ondan ilk kez böyle bir şey talep ettim. Demek ki bir şey görmüşüm. O insanlarla görüşmesini istemedim. Onu değiştireceklerini ve bize zarar vereceklerini söyledim. Biz her şeyi konuşabilen bir aileyiz. Evli olduğumuz sürece birbirimizi uyarmışlığımız çok olmuştur. Birbirimizin fikirlerine her zaman saygı duyup ortak noktada buluşurduk. Ama geçtiğimiz mayıs ortak noktada buluşamadık." açıklamasında bulunarak evliliğinin bitmesine eski eşinin arkadaşlarının neden olduğunu belirtti.

25 yıllık evlilikten sonra manidar paylaşım!

25 yıllık evlilikten sonra manidar paylaşım!Aldatma haberlerine çok kızdığını belirten Ünal, "Ben istemediğim sürece üçüncü şahıslar 25 senelik evliliğimi bitiremezdi. Tugay değişti hemde kabul edemeyeceğim şekilde ama ben bu değişimi başka şeylere yoruyorum." dedi.

Tugay Kerimoğlu ile birbirlerine kızgın olduklarını belirten Ünal, "Ben ilk gün her yerden adımı değiştirdim. Daha boşanmamıştık, Instagram’dan soyadımı değiştirdim. Basın duysun diye değil ama. Kendime “Bu iş bitti artık” diye ispatlamak için. Her yerdeki adımı Etkin Ünal yaptım. Sonra psikoloğuma ve avukatıma gittim." dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: