EUROVİSİON'A SICAK BAKIYOR

Hakettiği yerde olmadığına inanan izleyenlerine ekrandan mesaj gönderen Burcu Güneş, Eurovision'a da göz kırptı.

Magazin

EUROVİSİON'A SICAK BAKIYOR NTV'de Yekta Kopan ve Burcu Esmersoy'un sundukları 'Yaz Gecesi Şovu' programına müzisyen Fuat Güner ile birlikte konuk olan Burcu Güneş, sevenlerinin, neden hep geri planda kaldığı şeklindeki sorularına yanıt verdi.

Güneş, hırslı bir insan olduğunu ancak son yıllarda egosunu geri çekerek hoşuna gitmeyen sesler, müzikler ve hoş olmayan bir çok sound içerisinde "Burada olmak istiyor muyum, burada müzik yapmak istiyor muyum?" şeklinde kendi içinde gelgitler yaşadığını belirtti.

Bir izleyicinin "Bu kadar başarılı ve sevilen bir sesin aslında haketmediği bir yerde olduğunu düşünüyorum" şeklindeki sözlerine de sadece sevenlerinin değil, magazin basınından da "Çok geri planda kalıyorsunuz, neden ön plana çıkmıyorsunuz?" şeklinde sorular yöneltildiğini belirten Burcu Güneş, "Çünkü ben polemiği sevmiyorum. Çünkü laf atarak birilerine ön planda olmayı sevmiyorum. İşimle ortada olmayı seviyorum. Çünkü işini yapan biriyim" ifadesini kullandı.

Burcu Güneş, magazin basınında sevgilisiyle, özel hayatıyla, bikinili resimleriyle ya da önceden hazırlanmış bir takım kulislerle yer almayı sevmediğini bu tür ortamların içerisinde olmayı da istemediğini belirtti.

BU BİR MARATON

Güneş, "Anlaşılmadığım için üzgünüm ama bu benim suçum değil" diyerek "Bu bir maraton. Benim için 100 metrelik, 500 metrelik bir şey değil. Bu devam ediyor. Ben her albümde kendi bestelerimle, kendi sözlerimle, veya yorumumla, 2 senede bir albüm çıkararak zaten işimde olduğumu gösteriyorum. İşimle devam ediyorum" dedi.

"Ne demek istendiğini ve ne kadar kalpten söylendiğini anlıyorum" diyen Burcu Güneş, kendisinin haketmediği yerde olduğunu düşünen tüm izleyenlerine de ekrandan mesaj göndererek "Onların dualarının kabul olacağı günü de biliyorum. Çok yakındır" ifadesini kullandı.

EUROVİSİON'A SICAK BAKIYOR

Bu arada Fuat Güner'in Eurovision'a mutlaka Burcu Güneş'in gitmesi gerektiği sözleri üzerine Güneş, "Bu sene sıcak bakıyorum. Albümüm çıktı, çok daha rahatlayacağım ve yeni bir projeye açık olacağım bir döneme giriyorum" dedi.

Sertab Erener'in birinciliğinden sonra 2-3 sefer Eurovision konusunda yoklandığını da ifade eden Burcu Güneş, "Şu anda açıkçası hayatımın farklı bir döneminde olduğum için tam anlamıyla odaklanabilirim. Çünkü ben bir de iddialı bir tipim. Gidip de hani böyle küçük derecelerle dönmek istemem. 'Birinci olacağım' şeklinde giderim" diye konuştu.

Televizyon Gazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: