EUROVİSİON'DA YARIŞACAK

MOR VE OTESİ'NİN EUROVİSİON’DAKİ RAKİPLERİNDEN UKRAYNA TEMSİLCİSİ ÜNLÜ POP STAR ANİ LORAK, TÜRK SEVGİLİSİ MURAT NALÇACIOĞLU İLE KAMERALAR KARŞISINA GEÇTİ.

Magazin

EUROVİSİON'DA YARIŞACAK Mor ve Otesi'nin Eurovision'daki rakiplerinden Ukrayna temsilcisi ünlü pop star Ani Lorak, Türk sevgilisi Murat Nalçacıoğlu ile kameralar karsısına geçti. Yarışmada iddialı olduğunu ifade eden Lorak, sır gibi sakladığı şarkısını ise kısa süre sonra açıklayacağını söyledi.

Lorak, Türkiye'yi 'Deli' şarkısı ile temsil edecek Mor ve Ötesi'ni tanımadığını belirtirken sevgilisi Nalçacıoğlu ise grubun solisti Harun'un sınıf arkadaşı olduğunu açıkladı. Nalçacioğlu, '1 numara' olarak nitelendirdiği sevgilisinin yarışmada Türkiye'den yüksek bir puan alacağına inandığını vurguladı. 3 yıldır Lorak ile birlikte olan Nalçacioğlu, yakında evleneceklerini de belirtti.

Kiev'de restoran işleten Nalçacioğlu, sevgilisinin tam bir Türk dostu olduğunun da altını çizdi. 3 senedir her yaz Antalya'da konser veren Ani Lorak'ın ismi tersten okunduğunda asıl ismi Karolina'ya denk geliyor. Ukrayna'nın pop starı Lorak en son 4 Ağustos 2007'de konser vermek için Türkiye'ye gelmişti. Lorak'a, genç şarkıcı Bengü de eşlik etmişti. Lorak'ın önümüzdeki yıl Muğla'nın tanıtım elçisi olması planlanıyor. Lorak, tanıtım reklamlarında rol alacak.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: