EVCEN, DENİZ'E HEM AŞIK HEM KIRGIN!

Fahriye Evcen evlilik planları yaptığı sırada ayrıldığı Özcan Deniz'e hâlâ kırgın

Magazin

EVCEN, DENİZ'E HEM AŞIK HEM KIRGIN! ABD'de kıskançlık yüzünden Deniz ile kavga ettiği öne sürülen Evcen, Almanya'ya ailesinin yanına gitmişti. Milliyet gazetesinin haberine göre; geçen hafta İstanbul'a dönen Evcen önceki gün bir Alışveriş Merkezi'nde alışveriş yaparken görüntülendi.

Şıklığıyla ilgi çeken Evcen'in moralinin bozuk olduğu görüldü. Ayrıldıktan sonra Deniz ile telefonda bile görüşmeyen Evcen'in yakın çevresine, "Özcan'a olan aşkım hâlâ devam ediyor ama kalbimin kırıklığı geçmedi" dediği öğrenildi. Evcen özellikle kıskanç ve kaprisli bir kadınmış gibi algılanmasından da rahatsızlık duyduğunu ifade etti. Ailelerinin evlenmeleri için baskı yaptığı ve birbirine çok yakıştırdığı çifti tanıyanlar ise, "Her an barışabilirler, çünkü birbirlerini çok seviyorlar. Her sevgili arasında olabilecek tartışmalardan birini yaşamışlar. Bu kez barışırlarsa kesin evlenirler
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: