'EVDE ÇOCUĞA BAKIYOR'

Nurgül Yeşilçay, Cem'in neden katılmadığını açıkladı.

Magazin

'EVDE ÇOCUĞA BAKIYOR' Çağdaş Sinema Oyuncuları Derneği'nin (ÇASOD) '2007 Oyunculuk Ödülleri' önceki gecce düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Sunuculuğunu Cem Davran'ın yaptığı gecce, ÇASOD Başkanı Rutkay Aziz'in yaptığı kısa konuşmayla başladı. Daha sonra konukların yoğun ve ayakta alkışlarıyla sahneye çıkan Kadir İnanır ile Tarık Akan'a 'Emek Ödülleri' verildi. 30 yıldır basında küs olduklarına dair pek çok haber yayınlanan iki ünlü gecce boyunca sergiledikleri samimiyetle dikkat çekti. İkili hem sohbet etti hem konuklara gülücük dağıttı.

ÖDÜLÜ ATIF YILMAZ ADINA ALDI

Törende, 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü 'Adem'in Trenleri' filmiyle Nurgül Yeşilçay kazandı. Eşi Cem Özer ve Uğur Polat da 'Jüri Özel Ödülü'nün sahibi oldu. Gecceye katılamayan Cem Özer için Yeşilçay, 'Cem, çoçuğa bakacağı için törene katılamadı. Hepinize selam söyledi' dedi. Güzel oyuncu ayrıca, 'Bu ödülü Atıf Yılmaz adına alıyorum. Bizi merak etme biz çok eğleniyoruz' diyerek ikinci ölüm yıldönümünde ünlü sanatçıyı unutmadı.

İŞTE ÖDÜLLER

Emek Ödülü - Kadir İnanır ve Tarık Akan.

En İyi Kadın Oyuncu - Nurgül Yeşilçay- Adem'in Trenleri-Yaşamın Kıyısında.

En İyi Erkek Oyuncu - Yetkin Dikinciler- Mavi Gözlü Dev.

Umut Veren Kadın Oyuncu - Şenay Aydın- Saklı Yüzler.

Umut Veren Erkek Oyuncu - Ferit Kaya- Mavi Gözlü Dev.

Jüri Özel Ödülü - Cem Özer- Adem'in Trenleri.

Jüri Özel Ödül - Uğur Polat - Sis ve Gecce
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: