EVE & ABEL AÇILDI

Seçkin tasarımları arayanların yepyeni adresi Eve&Abel, Nişantaşı’nda açıldı..

Magazin

EVE & ABEL AÇILDI Ünlülerin ve medya dünyasının yayıncısı Alfa Yayın Grubu'nun sahibi Vedat Bayrak'ın eşi ve grubun yönetim kurulu üyelerinden İkbal Bayrak, Nişantaşı'ndaki ilk mağazası Eve&Abel'ı tasarım tutkunlarıyla buluşturdu. Anne-bebek mücevheri üzerine dikkat çekici ve yenilikçi tasarımların yer alacağı Eve&Abel'ın 2 Aralık'ta gerçekleşen açılış kokteyline İstanbul'un seçkin simaları da büyük ilgi gösterdi. Kapalı Çarşı'da üç kuşaktır kuyumculuk yapan, mücevher konusunda ustalaşmış bir aileden gelen İkbal Bayrak, bu değerli girişimi sayesinde aile geleneğini sürdürüyor olmanın da gururunu yaşıyor.


'Anne kadar değerli, bebek kadar özel' sloganını ilke edinen Eve&Abel, sevdiklerinizin bu mutlu gününde kalıcı bir fark yaratmanız için sizlere yardımcı olmak ve tüm müstakbel anneler ile anneliğin tadına varmış tüm kadınlara, evlatlarına nesilden nesile taşıyabilecekleri bir armağan verebilmeleri için sayısız alternatif sunuyor. Eve&Abel'da görücüye çıkan ürünler, birçok büyük marka için unutulmaz tasarımlara imza atmış olan ünlü tasarımcı Aylin Karataş'ın imzasını taşıyor. Tasarımın değerle buluştuğu bu benzersiz çizgilerle tanışmak istiyorsanız, Eve&Abel'ın mücevher ve takıların yanısıra dekoratif ve hediyelik objelerden oluşan muhteşem koleksiyonları sizleri Nişantaşı'nda bekliyor.
Eve&Abel
Valikonağı Cad. Akkavak Sok.
No: 14, 34365 Nişantaşı
Tel: 0212 231 05 17
e-mail: [email protected]


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: