'EVE DÜŞEN YILDIRIM'DA HEYECANLI SEZON FİNALİ!

Namık, Sait hatta Belkıs bu evliliğin gerçekleşmesini istemez. Halil'in Muazzez'i mutlu edeceğine asla inanmazlar. Halil de herşeyin farkında. Öyle ki, son ana kadar "önüne çıkan tüm engelleri ezip geçer". Ta ki sert bir kayaya çarpana kadar.

Magazin

'EVE DÜŞEN YILDIRIM'DA HEYECANLI SEZON FİNALİ! Feyyaz, Halil'den intikamını çok acı bir şekilde alır. Namık, Şayeste ve Feyyaz'ın buluşmasını bir türlü aklından çıkaramaz. Muazzez'in evlilik hazırlığı da etkili olacak ki, Namık Şayeste'den ayrılmaya karar verir. Bunu da Muazzez'e açıklama gereği duyar. Pınar'ın Sait'e oynadığı oyundan sonra, Sait büyük bir hırsla Pınar'ın kapısına dayanır; gerçekleri Muazzez'e açıklaması için isyan eder. Pınar altta kalmaz. Bebeğinden sonra kaybedecek hiçbir şeyi olmadığını anlayan Pınar son kozlarını da oynar. Nikah günü Muazzez'e gelen "davetsiz misafir", herşeyi altüst eder. Bildiği ne varsa bir anda unutan Muazzez duyduklarına, yaşananlara anlam veremeyen Namık ise gördüklerine inanamaz. Karmakarışık duyguların içinde artık herkes kendi hedefine kilitlenmiştir. "Geride kalanlar" için ise gözyaşı, çok da etkili bir silah olmaz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: