EVERLAND’E YOLCULUK!

Artık çocukların, onlar için düşünülmüş pek çok şeyi bulabilecekleri kocaman bir dünyaları var; Everlandkids... Burası onların ülkesi.

Diğer Haberler

EVERLAND’E YOLCULUK! Everlandkids, Türkiye'de çocukların zihinsel gelişimi için yeterli sayıda ürün ve satış noktası olmadığını düşünen 4 genç kadın girişimci tarafından kuruldu. Bilinçli ebeveynlere ve çocuk eğitimine gönül vermiş insanlara kolayca ulaşmak amacıyla yola çıktılar.

Adana'da açılan ilk mağaza ile birlikte internetten de tüm Türkiye'ye ürünleri ulaştırmaya karar verdiler. Markanın alışveriş sitesi everlandkids.com.tr’de, yeni doğmuş bebeklerden 10 yaş çocuklara kadar geniş bir kesim için, kendi alanlarında en iyi yerli ve yabancı markaların ürünlerini bulmak mümkün. Sitede; kategorilere ayrılmış, yaş gruplarına göre klase edilmiş ve özel olarak seçilmiş kutu oyunları, kırtasiye malzemeleri, ahşap oyuncaklar, zihin geliştirici oyunlar yer alıyor. Sitenin en önemli özelliklerinden biri ise; gene yaş gruplarına göre belirlenmiş pek çok İngilizce ve Türkçe kitaba da bünyesinde yer vermesi. Bu avantaj, özellikle çalışan anne babaların kitapçıya ayrı oyuncakçıya ayrı gitme zorunluluğunu da ortadan kaldırıyor.

everlandkids.com.tr’de satışa sunulan tüm ürünler eğlenceli olmasının yanı sıra, bebeklerin ve çocukların zihinsel gelişimine ve eğitimine destek vermesi amaçlanarak titizlikle seçilmiş. Çoğu anne olan Everlandkids yaratıcıları, çocukların sağlıklı büyümelerinin de önemine inandıkları için, tüm bu zengin dünyanın içine bir de; Oeko tex-100 standartlarına uygun, kanserojen, toksik etkili veya alerjik madde içermeyen, özel olarak üretilmiş t-shirtler de eklemişler. Şimdi 14.90 TL değerindeki bu özel t-shirtler 30 Nisan’a kadar ilk alışverişlerde hediye! 1-10 yaş arasındaki kız ve erkek çocukları için iki ayrı modelde sunulan t-shirtler, 5 farklı bedende ve beyaz, kırmızı ve gri olarak 3 renkte üretildi.

Tüm kredi kartlarının geçerli olduğu site, hediye almak isteyenler için de, hediye paketi, 2 gün içinde teslim ve 7 gün içinde iade hakkı olanakları ile oldukça faydalı bir alternatif.

Bundan sonra çocuklarımızın pek çok ihtiyacı için uğrayacağımız tek adres: www.everlandkids.com.tr .... Çünkü; burası onların ülkesi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: